PRACUJ Z NAJLEPSZYMI

pRACA

Póki co nie ma żadnych nowych ofert pracy.
Zapraszamy wkrótce

Elektryk – Energetyk – Brygadzista

Miejsce pracy: Gdynia, Wejherowo, Luzino (pow. wejherowski)

Opis stanowiska

·         wykonywanie linii kablowych SN i NN,

·         uruchamianie oraz przeglądy rozdzielnic SN i / lub NN,

·         czytanie schematów elektrycznych,

·         dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny narzędzi oraz urządzeń

·         montaż elementów oświetlenia drogowego / przemysłowego

Wymagania

·         doświadczenie w realizacji prac przy urządzeniach w elektroenergetyce

·         wykształcenie zawodowe lub średnie

·         uczciwość, sumienność, dyspozycyjność

·         mile widziane aktualne uprawnienia SEP

·         mile widziane prawo jazdy kat B lub C (B+E; C+E)

·         mile widziana umiejętność kierowania zespołem (brygadą)

Oferujemy

·         umowę o pracę w pełnym wymiarze,

·         zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         możliwości rozwoju zawodowego (kursy, szkolenia zawodowe)

·         pracę na nowoczesnym sprzęcie i specjalistycznych narzędziach

Kontakt

tel. 58 678 22 26
e-mail biuro@protel.net.pl

Adres

ul. Spółdzielców 20;
84-242 Luzino

Biuro czynne

Poniedziałek – Piątek
7.00 – 15.00
Close Menu